Handle APECS ECOVISION-S ELECTRA (BLM) (00031974)
| Weight | 0,579 kg |
|---|---|
| Shape | Square |
| Inner rosette material | Zamak |
| Square handle length | 100mm |
| Handle fixing type | Clamp screws/screws |
| Clamp working range | 32-70 |
| Width | 52mm |
| Coating | Galvanization |
| Length | 135,5mm |
| Color | Black |
| Terms of use | Interior doors |
| Material | Aluminium |
| Packing | Box |
10
People watching this product now!
SKU:
00031974
Category: Ecovision S series
Description
The Apecs Ecovision handle will complement interior of your apartment or house. The color scheme will emphasize your individuality. Such a color combination will harmonize well with wooden or metallic doors of various shades. High-quality materials will ensure the reliability and durability of the product.
